40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Alojzy Z. Nowak z okazji 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego zaprasza na kilka wydarzeń, które odbędą się na Wydziale Historii:

DEBATA ,,13 grudnia 1981 r. Czterdzieści lat minęło … Stan wojenny. Czy jest się jeszcze o co spierać?” z udziałem prof. Anny Gizy-Poleszczuk, prof. Wiesława Władyki, prof. Tomasza Ochinowskiego i dr. Jana Olaszka. Debatę poprowadzi prof. Marcin Zaremba z naszego Wydziału.

ZAPOWIEDŹ KSIĄŻKI ,,Wspomnienie o stanie wojennym na Uniwersytecie Warszawskim” pod redakcją prof. Tomasza Ochinowskiego i prof. Izabelli Łęckiej

KONCERT ,,Koniec karnawału” – piosenki z lat 1980-1983 w reżyserii Macieja Dzięciołowskiego w wykonaniu Teatru Hybrydy UW.

Wydarzenia odbędą się 13 grudnia 2021 r. w Sali Kolumnowej na Wydziale Historii UW. Początek o godz. 17.00.

Wstęp wolny, ale osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu, proszone są o mailowe potwierdzenie chęci przybycia: potwierdzenia@uw.edu.pl

DEBATA i ZAPOWIEDŹ KSIĄŻKI – godz. 17.00
KONCERT ,,KONIEC KARNAWAŁU” – godz. 19.00