STUDIA I STOPNIA NA KIERUNKU HISTORIA SĄ PROWADZONE W TRYBIE DZIENNYM I ZAOCZNYM

Program i plan studiów licencjackich

Studia I stopnia – dzienne Studia I stopnia – zaoczne

STARSZE DOKUMENTY

• Programy i plany studiów dla studentów, którzy rozpoczęli naukę  1 X 2020 r. i wcześniej (poprzednia strona www)

Zgodnie z art. 106b ust. 3 ustawy o VAT przedsiębiorca ma obowiązek wystawienia faktury na żądanie nabywcy. Jeśli jednak żądanie otrzymania faktury zostało zgłoszone po upływie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym dostarczono towar lub wykonano usługę bądź otrzymano całość lub część zapłaty, to przedsiębiorca nie ma obowiązku wystawiania faktury.

Rejestracje na zajęcia

Rejestracje na zajęcia odbywają na Wydziale Historii przez system USOS.

Rejestracje na semestr zimowy –>

Rejestracje na egzamin z historii starożytnej

Rejestracje na semestr letni

Rejestracje na przedmiot Podstawy ochrony własności intelektualnej (Historia oraz Historia i kultura Żydów, studia dziennie i wieczorowe I stopnia)

Rejestracje na objazdy naukowe

Rejestracje dla studentów zaocznych

Praca licencjacka

Informacje o zasadach i technikaliach pisania pracach zaliczeniowych, rocznych i dyplomowych są dostępne na stronie „Najważniejsze informacje studiach” w bocznej zakładce „Prace pisemne”.
Praca licencjacka

Narzędziem weryfikacji efektów uczenia się, podsumowującym pracę studentów w ciągu trzech lat studiów, jest praca licencjacka. Praca ta musi mieć charakter badawczy, opierać się na samodzielnej analizie źródeł, służyć rozwiązaniu oryginalnego problemu badawczego, sprawdzać stopień opanowania wszystkich podstawowych umiejętności i kompetencji składających się na warsztat badawczy historyka. W wyjątkowych przypadkach prace licencjackie powstają poza seminarium,  pod kierunkiem wykładowcy ze stopniem doktora.

Przedłużenie toku studiów

Informacje o zasadach dot. przedłużenia toku studiów znajdują się tutaj.

Specjalizacje zawodowe

Informacje o specjalizacjach są dostępne tutaj.

Kontakt dla studentów

Kierownik jednostki dydaktycznej, kierownicy studiów i opiekunowie lat

Kierownik jednostki dydaktycznej, prodziekan ds. studenckich
dr hab., prof. UW Piotr Szlanta