We use cookies on this site to enhance your user experience. Do You agree?

Dziekanat

e-mail: dziekanat.wh@uw.edu.pl
tel. 22 55 20 415; 22 55 24 528

Pracownicy:

Aleksandra Gajewska
Sekretariat dziekana, pok. nr 18
tel. 22 55 20 415, 22 55 24 528
e-mail: dziekanat.wh@uw.edu.pl

Monika Kwiecień
Sprawy pracownicze, pok. nr 24
tel. 22 55 24 531
e-mail: kadry.wh@uw.edu.pl
e-mail: monika.kwiecien@uw.edu.pl

 

Dyrektor administracyjna

Paulina Bełdyga
pok. nr 9
tel. 22 55 20 999, 604 081 378
e-mail: p.beldyga@uw.edu.pl

Sekcja studencka

Studia dzienne e-mail: sekcja.stud.wh@uw.edu.pl
Studia zaoczne
e-mail: zaoczne.wh@uw.edu.pl
Studia podyplomowe
e-mail: podyplomowe.wh@uw.edu.pl

Pracownicy:

Iga Bukowska – kierownik sekcji – studia podyplomowe
pok. nr 7, tel. 22 55 20 592

Eldaniie Abdurashytova – I stopień historia dzienne, I i II stopień historia zaoczne
pok. nr 5, tel. 22 55 20 771

Ulyana Sharpe  – II stopień historia dzienne i wieczorowe, studia podyplomowe
pok. nr 7, tel. 22 55 20 592

Bogumiła Siebyła – I i II stopień historia i kultura Żydów dzienne, I i II stopień historia zaoczne, podyplomowe (do 1 X 2021 r.)
pok. nr 5, tel. 22 55 20 771

Sekcja badań naukowych

Pracownicy:

Natalia Ostrowska – kierownik sekcji
tel. 22 55 24 567
e-mail: natalia.ostrowska@uw.edu.pl

Irena Gostkiewicz
tel. 22 55 24 571
e-mail: i.gostkiewicz@uw.edu.pl

Karolina Morawska
Sekcja Badań Naukowych obsługa grantu GRIEG
e-mail: k.morawska2@uw.edu.pl

Marzenna Szewczyk
tel. 22 55 24 548
e-mail: marzenna.szewczyk@uw.edu.pl

Justyna Weber
Sekcja Badań Naukowych obsługa grantu CRAC
e-mail: j.weber@uw.edu.pl

Sekcja finansowa

Pracownicy:

Monika Lewicka-Kielczyk – Pełnomocnik Kwestora
tel. 22 55 24 569, 609 396 474
e-mail: m.lewickakie@uw.edu.pl

Cezary Brzózka
tel. 22 55 24 572 / 22 55 24 570
e-mail: c.brzozka@uw.edu.pl

Promocja i komunikacja

Agata Ignatowicz-Bocian
pok. nr 24
tel. 505 930 133
e-mail: a.bocian@uw.edu.pl

Obsługa informatyczna

Vital Wałyniec
e-mail: vital.walyniec@uw.edu.pl

Administrator budynku i obsługa

Administrator budynku
Leszek Nowak
tel. 22 55 20 540
e-mail: l.nowak10@uw.edu.pl

Obsługa budynku
Wanda Jachacy, tel. 22 55 20 540
Izabela Jarosz, e-mail: ik.jarosz@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540
Emilia Przepiórkowska, e-mail: e.przepiorko@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540
Barbara Pyzel-Słoniewska, tel. 22 55 20 540
Andrzej Zientara, e-mail: aj.zientara@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540