We use cookies on this site to enhance your user experience. Do You agree?

Dziekanat

e-mail: dziekanat.wh@uw.edu.pl
tel. 22 55 20 415; 22 55 24 528

Pracownicy:

Aleksandra Gajewska
Sekretariat dziekana, pok. nr 18
tel. 22 55 24 528, e-mail: dziekanat.wh@uw.edu.pl

Monika Kwiecień
Sprawy pracownicze, pok. nr 15
tel. 22 55 24 531, e-mail: kadry.wh@uw.edu.pl; e-mail: monika.kwiecien@uw.edu.pl

Dyrektor administracyjna

Paulina Bełdyga
pok. nr 9
tel. 22 55 20 999, 604 081 378, e-mail: p.beldyga@uw.edu.pl

Sekcja ds. studenckich

Studia dzienne e-mail: sekcja.stud.wh@uw.edu.pl
Studia zaoczne e-mail: zaoczne.wh@uw.edu.pl
Studia podyplomowe e-mail: podyplomowe.wh@uw.edu.pl

Pracownicy:

Eldaniie Abdurashytova
pok. nr 5, tel. 22 55 20 771

Viktoriia Cherniak
pok. nr 7, tel. 22 55 20 592

Ulyana Sharpe
pok. nr 7, tel. 22 55 20 592

Bogumiła Siebyła
pok. nr 5, tel. 22 55 20 771

 

Sekcja badań naukowych

Sekcja badań naukowych – II piętro
e-mail: badania.historia@uw.edu.pl

Natalia Ostrowska – kierownik sekcji (urlop macierzyński)
tel. 22 55 24 567
e-mail: natalia.ostrowska@uw.edu.pl

mgr Ewa Debudaj-Krywult
obsługa grantu ERC
tel. 22 55 24 567
e-mail: e.debudaj-krywult@uw.edu.pl

Irena Gostkiewicz
tel. 22 55 24 571
e-mail: i.gostkiewicz@uw.edu.pl

Justyna Kot
tel. 22 55 24 511
e-mail: ja.kot3@uw.edu.pl

Karolina Morawska
obsługa grantu GRIEG
e-mail: k.morawska2@uw.edu.pl

Marzenna Szewczyk
tel. 22 55 24 548
e-mail: marzenna.szewczyk@uw.edu.pl

Aleksandra Gajewska
Obsługa grantu CRAC
e-mail: aleksandragajewska@uw.edu.pl

Sekcja finansowa

Sekcja finansowa – II piętro

Cezary Brzózka
tel. 22 55 24 572
e-mail: c.brzozka@uw.edu.pl

Monika Lewicka-Kielczyk – Pełnomocnik Kwestora
tel. 22 55 24 569, 609 396 474
e-mail: m.lewickakie@uw.edu.pl

Beata Grzybowska-Bil
tel. 22 55 24 570
e-mail: b.grzybowska-bil@uw.edu.pl

Jolanta Kwiatkowska
tel. 22 55 24 522
e-mail: j.kwiatkowska11@uw.edu.pl

 

Promocja i komunikacja

Agata Ignatowicz-Bocian
pok. nr 15
tel. 22 55 20 413
e-mail: a.bocian@uw.edu.pl

Obsługa informatyczna

Michal Przygocki
e-mail: m.przygocki@uw.edu.pl

Administrator budynku i obsługa

Administrator budynku
Leszek Nowak
tel. 22 55 20 540
e-mail: l.nowak10@uw.edu.pl

Obsługa budynku
Wanda Jachacy, tel. 22 55 20 540
Izabela Wolińska, e-mail: ik.jarosz@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540
Emilia Przepiórkowska, e-mail: e.przepiorko@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540
Andrzej Zientara, e-mail: aj.zientara@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540