We use cookies on this site to enhance your user experience. Do You agree?

Pełnomocnicy Dziekana

Pełnomocnik Dziekana ds. przeciwdziałania dyskryminacji
dr Monika Polit, e-mail: m.polit2@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy międzynarodowej, mobilności i programu Erasmus+
dr Igor Chabrowski, e-mail: i.chabrowski@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. rekrutacji
dr Aleksandra Kuligowska, e-mail: a.kuligowska6@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. USOS
vacat

Pełnomocnik Dziekana ds. ODO
mgr Monika Kwiecień, e-mail: monika.kwiecien@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. specjalizacji nauczycielskiej
dr Piotr Kroll, e-mail: p.kroll@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. specjalizacji archiwalnej
prof. dr hab. Alicja Kulecka, e-mail: akulecka@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. specjalizacji popularyzatorskiej
dr hab. Maciej Zaremba, prof. ucz., e-mail: mb.zaremba@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. objazdów
dr hab. Paweł Żmudzki, prof. ucz., e-mail: p.zmudzki@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. archiwizacji dokumentów Wydziału Historii
dr Jacek Kordel, e-mail: jkordel@uw.edu.pl

Pełnomocnik Dziekana ds. realizacji projektu „Historycy warszawscy w XX w. Między nauką a służbą publiczną. Cyfrowe archiwum Wydziału Historii UW”
dr hab. Piotr Węcowski; e-mail: pwecowski@uw.edu.pl