1% podatku dla Wydziału Historii

Zachęcamy do inwestowania w przyszłość polskiej humanistyki i przekazania swojego 1% podatku na rzecz Wydziału Historii UW.

Mamy misję, żeby wspierać młodą kadrę naukową. Chcemy też pomagać studentom w realizacji ich naukowych pasji. Dzięki Państwa wsparciu będziemy mogli wesprzeć finansowo działania naukowe na naszym Wydziale (konferencje, wydawnictwa, wyjazdy naukowe).

Jak to zrobić?

Najbliższa okazja do przekazania pieniędzy podczas rozliczania PIT-ów za 2021 rok.

Każdy, kto chciałby wspomóc działalność Wydziału Historii UW, powinien w formularzu PIT wpisać w odpowiednich rubrykach

• nr KRS 0000218937
  • przekazywaną kwotę
  • a następnie w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać: Wydział Historii UW.

O Fundacji Uniwersytetu Warszawskiego

Fundacja Uniwersytetu Warszawskiego ma już 33 lata (założona w 1988 r.). Działa dzięki wsparciu instytucji i firm oraz osób prywatnych. Przyjmuje darowizny na ogólne cele statutowe, w tym także na pomoc w rozwoju poszczególnych jednostek UW. Strona www Fundacji UW