Ocena organizacji studiów – wyniki badań

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkania, podczas których zostaną zaprezentowane wyniki badań, dotyczące oceny organizacji naszych studiów i ich inkluzywności a także oczekiwań związanych z rynkiem pracy.

Prezentacje odbędą się 9 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 9:45 (ocena organizacji studiów oraz inkluzywności) oraz o 11:30 (oczekiwania związane z rynkiem pracy oraz relacje kapitałów: kulturowego, społecznego, ekonomicznego oraz motywacji akademickich). Miejsce prezentacji: Wydział Socjologii UW, ul. Karowa 18, Sala im. Stefana Nowaka na parterze sala nr 104 na I piętrze (UWAGA! sala została zmieniona).

Badanie zostało przeprowadzone na naszym Wydziale w semestrze letnim 2022 r. wśród naszych studentów. Zadania tego podjęli się studenci Wydziału Socjologii UW oraz Laboratorium Kształcenia Akademickiego.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w badaniu jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Państwa opinie są dla nas szczególnie cenne.