Seminarium im. prof. Anny Żarnowskiej

Zespół Historii Społecznej Wydziału Historii UW zaprasza do zgłaszania propozycji swoich wystąpień do corocznego seminarium im. profesor Anny Żarnowskiej.

Tegoroczne obrady odbędą się pod tytułem „Robotnice i robotnicy – historia społeczno-kulturowa XIX i XX wieku”.

Wszystkich przygotowujących rozprawy doktorskie, prace habilitacyjne, projekty grantowe (przyszłe monografie czy artykuły monograficzne), związane z tematyką szeroko rozumianej historii społecznej XIX i XX wieku, zapraszamy do zgłaszania propozycji referatów.

Seminarium odbędzie się 29 września 2022 r., stacjonarnie na Wydziale Historii UW.
Zgłoszenia na adres: a.janiak-jasinska@uw.edu.pl przyjmujemy do 24 czerwca 2022 r. na poniższym formularzu.