Płatny staż w Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu

Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu, w związku z realizowanymi projektami, poszukuje obecnie kreatywnych i aktywnych studentek/studentów Uniwersytetu Warszawskiego do wsparcia swoich działań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Płatny staż w Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu to szansa na zdobycie nowych umiejętności, poszerzenie horyzontów i realny wpływ na rozwój naszej uczelni jako miejsca otwartego na różnorodność. To także okazja do:

• nawiązania międzynarodowych kontaktów i poznania różnych perspektyw;
  • rozwoju umiejętności międzykulturowych i doskonalenia języka angielskiego;
  • zdobycia cennego doświadczenia w pracy w dużej instytucji szkolnictwa wyższego, co wzbogaci Wasze CV i pomoże lepiej zrozumieć funkcjonowanie uniwersytetu;
  • zdobycia doświadczenia w organizacji wydarzeń zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Nauczycie się, jak planować, realizować i promować wartościowe inicjatywy, które mają realny wpływ na społeczność uniwersytecką.

Oprócz pracy w zgranym i dynamicznym zespole oferujemy następujące korzyści:

• Praktyczne doświadczenie w obszarze różnorodności: będziesz mieć okazję do współpracy z ludźmi z różnych zakątków świata. To doskonała szansa na nawiązanie międzynarodowych kontaktów i poznanie różnych perspektyw.
  • Rozwój umiejętności międzykulturowych: nauczysz się, jak efektywnie komunikować się i współpracować w wielokulturowym środowisku.
  • Doskonalenie języka angielskiego: będziesz mieć możliwość codziennego używania języka angielskiego w kontaktach ze społecznością uniwersytecką w przyjaznej i otwartej atmosferze, co pomoże w budowaniu pewności siebie w międzynarodowych interakcjach.
  • Doświadczenie w świecie akademickim: zdobędziesz cenne doświadczenie w pracy w dużej instytucji szkolnictwa wyższego, co wzbogaci Twoje CV i pomoże Ci lepiej zrozumieć funkcjonowanie uniwersytetu.
  • Elastyczny grafik: oferujemy elastyczne godziny pracy, które możesz dopasować do swojego harmonogramu zajęć, aby staż był możliwy do pogodzenia z nauką.
  • Doświadczenie w organizacji wydarzeń: weźmiesz udział w organizacji wydarzeń, zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym. Nauczysz się, jak planować i realizować wartościowe inicjatywy, które mają realny wpływ na społeczność uniwersytecką.
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa 29 zł brutto (zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie).

Zanim prześlesz swoją kandydaturę, prosimy o sprawdzenie, czy spełniasz poniższe wymagania:

• osoba studiująca na Uniwersytecie Warszawskim,
  • dyspozycyjność w wybrane dni robocze (ok. 15h tygodniowo) w godzinach 9:00-16:00 od początku października do końca grudnia (z możliwością przedłużenia współpracy na kolejny semestr akademicki w roli koordynatora projektów)
    • w tym obowiązkowa dyspozycyjność w poniedziałki w godz. 10:00-13:00,
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) oraz polskiego (min. poziom B2),
  • otwartość (w tym na inne kultury i narodowości) i wysoki poziom wrażliwości międzykulturowej,
  • chęć i motywacja do pracy w międzynarodowym środowisku,
  • cierpliwość, odpowiedzialność, samodzielność w działaniu,
  • optymizm i kreatywność,
  • chęć do nauki i działania,
  • wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, która odbędzie się stacjonarnie (w gmachu BUWu) 18, 19 lub 20 września 2024 między 10:00 a 15:00.

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim video* uzasadniającym chęć dołączenia do zespołu UCW UW oraz z podpisanym formularzem dot. przetwarzania danych osobowych na adres mailowy: praca[at]wolontariat.uw.edu.pl.

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Staż w UCW”.

*video (w języku polskim) nie dłuższe niż 3 min. (video może być przesłane w formie załącznika w wiadomości e-mail lub udostępnione w formie linku – przy tej drugiej opcji prosimy pamiętać o zmianie ustawień udostępniania) – jest to materiał wyłącznie na potrzeby rekrutacji, nigdy nie będzie nigdzie publikowany.

Termin zgłoszeń upływa 15 września 2024 o godz. 23:59.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do pobrania:

Formularz dot. przetwarzania danych osobowych

Staż w UCW to również przestrzeń do realizacji własnych pomysłów. Jeśli macie pomysł na działanie skierowane do społeczności akademickiej, to świetna okazja, aby go zrealizować!