We use cookies on this site to enhance your user experience. Do You agree?

Dziekanat

e-mail: dziekanat.wh@uw.edu.pl
tel. 22 55 20 415; 22 55 24 528

Pracownicy:

Aleksandra Gajewska
Sekretariat dziekana, pok. nr 18
tel. 22 55 24 528, e-mail: dziekanat.wh@uw.edu.pl

Monika Kwiecień
Sprawy pracownicze, pok. nr 15
tel. 22 55 24 531, e-mail: kadry.wh@uw.edu.pl; e-mail: monika.kwiecien@uw.edu.pl

Dyrektor administracyjna

Paulina Bełdyga
pok. nr 9
tel. 22 55 20 999, 604 081 378, e-mail: p.beldyga@uw.edu.pl

Sekcja ds. studenckich

Studia dzienne e-mail: sekcja.stud.wh@uw.edu.pl
Studia zaoczne e-mail: zaoczne.wh@uw.edu.pl
Studia podyplomowe e-mail: podyplomowe.wh@uw.edu.pl

Pracownicy:

Eldaniie Abdurashytova
pok. nr 5, tel. 22 55 20 771

Viktoriia Cherniak
pok. nr 7, tel. 22 55 20 592

Ulyana Sharpe
pok. nr 7, tel. 22 55 20 592

Bogumiła Siebyła
pok. nr 5, tel. 22 55 20 771

 

Sekcja ds. projektów i finansów

II piętro
e-mail: badania.historia@uw.edu.pl

Monika Lewicka-Kielczyk – pełnomocnik kwestora, kierownik sekcji
tel. 22 55 24 569, 609 396 474
e-mail: m.lewickakie@uw.edu.pl

Cezary Brzózka
tel. 22 55 24 572
e-mail: c.brzozka@uw.edu.pl

Ewa Debudaj-Krywult
obsługa grantu ERC
tel. 22 55 24 567
e-mail: e.debudaj-krywult@uw.edu.pl

Aleksandra Gajewska
e-mail: aleksandragajewska@uw.edu.pl

Irena Gostkiewicz
tel. 22 55 24 571
e-mail: i.gostkiewicz@uw.edu.pl

Beata Grzybowska-Bil
tel. 22 55 24 570
e-mail: b.grzybowska-bil@uw.edu.pl

Justyna Kot
obsługa grantu CRAC
tel. 22 55 24 511
e-mail: ja.kot3@uw.edu.pl

Jolanta Kwiatkowska
tel. 22 55 24 522
e-mail: j.kwiatkowska11@uw.edu.pl

Karolina Morawska
obsługa grantu GRIEG
e-mail: k.morawska2@uw.edu.pl

Marzenna Szewczyk
tel. 22 55 24 548
e-mail: marzenna.szewczyk@uw.edu.pl

Promocja i komunikacja

Agata Ignatowicz-Bocian
pok. nr 24
tel. 22 55 20 413
e-mail: a.bocian@uw.edu.pl

Obsługa informatyczna

Michał Przygocki
tel. 22 55 24 578
e-mail: m.przygocki@uw.edu.pl

Administrator budynku i obsługa

Administrator budynku
Leszek Nowak
tel. 22 55 20 540
e-mail: l.nowak10@uw.edu.pl

Obsługa budynku
Wanda Jachacy, tel. 22 55 20 540
Izabela Wolińska, e-mail: ik.jarosz@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540
Emilia Przepiórkowska, e-mail: e.przepiorko@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540
Andrzej Zientara, e-mail: aj.zientara@uw.edu.pl, tel. 22 55 20 540