Dzieje Ukrainy a la russe… / «Історія України a la russe…»

Nagranie debaty “Dzieje Ukrainy à la russe…” z udziałem Joanny Getki, Hieronima Grali, Bartłomieja Gajosa, Piotra Krolla oraz Artura Markowskiego (prowadzenie).

O historii Ukrainy, o fake newsach dot. relacji między Ukrainą a Rosją, o współczesnych zależnościach między oboma krajami i o trwającej wojnie.

28 lutego 2022 r., godz. 18.00 , Sala Kolumnowa na Wydziale Historii oraz online na profilu Facebook

__

Запис диспуту «Історія України à la russe…» за участю Йоанни Гетки, Ієроніма Грала, Бартломея Гайоша, Пьотра Кролла та Артура Марковського (ведучий).

Про історію України, про фейкові новини про відносини між Україною та Росією, про сучасні відносини між двома країнами та про війну, що триває.

28 лютого 2022 року о 18.00, Колонна зала на історичному факультеті та онлайн на профілі у Facebook