Modele kształcenia doktorantów w Europie

Zapraszamy na spotkanie pt. “Modele kształcenia doktorantów w Europie”. Wykład wygłosi profesor wizytujący na Wydziale Historii, prof. dr hab. dr h. c. Michael G. Müller.
Spotkanie poprowadzi prof. ucz. dr hab. Jolanta Choińska-Mika.
23 lutego 2022 r. o godz. 16.00 na Wydział Historii UW, sala 125 (spotkanie w języku angielskim).
Wstęp wolny, zapraszamy.
__
Zajęcia z prof. Michaelem G. Müllerem są organizowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Dofinansowanie programu wynosi ponad 38 mln zł. Więcej informacji na www.zip.uw.edu.pl.