We use cookies on this site to enhance your user experience. Do You agree?

1,5% podatku – pomoc dla prof. Dariusza Kołodziejczyka

Szanowni Państwo, publikujemy list żony i syna prof. Dariusza Kołodziejczyka i przyłączamy się do apelu.

Drodzy,

Chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za dotychczasowe wsparcie dla Darka. Pomoc Fundacji jest dla nas nieoceniona, ale Fundacja to przecież Wy!

Darek dalej dzielnie walczy, pracuje codziennie z rehabilitantem i logopedą, uczestniczy w wielu zajęciach terapeutycznych. Robi zauważalne postępy, które pozwalają mu funkcjonować coraz lepiej i cieszyć się małymi przyjemnościami.

Jeśli chcielibyście go wesprzeć, nadal można wpłacać środki / 1,5% podatku na subkonto Darka w FAR (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji).

Zosia i Szymon Kołodziejczykowie

 

Procedury jak przekazać środki pieniężne na indywidualne subkonto

1,5% PODATKU

Wypełniając roczne zeznanie PIT do Urzędu Skarbowego należy wypełnić rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1,5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP). W tym miejscu należy wpisać następujące dane:

Numer KRS: 0000032645 (wystarczy sam numer KRS bez konieczności podawania nazwy Fundacji FAR)
Bardzo ważne! Wypełnij rubrykę INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE w celu szczegółowym wpisując nazwisko i imię oraz numer umowy: “Dariusz Kołodziejczyk, nr umowy 1218/22”
Po prawidłowo wypełnionej i złożonej deklaracji PIT, 1,5% podatku zostanie przekazany na konto Fundacji w wymaganym przepisami terminie.

 

DAROWIZNY

Można wpłacać w dowolnym momencie. Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie.

Nazwa odbiorcy: Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR
ul. Łowicka 19, 02-574 Warszawa
nr rachunku odbiorcy: 84 1240 1112 1111 0010 9467 9873
Bank PKO SA
Bardzo ważne! Podaj tytuł wpłaty: “Dariusz Kołodziejczyk, nr umowy 1218/22”