We use cookies on this site to enhance your user experience. Do You agree?

OGŁOSZENIA

Bieżące ogłoszenia
STUDENCI NA STUDIACH DZIENNYCH
  • Jan Błachnio / 24 maja odwołany dyżur. Zamiennie dyżur odbędzie się w poniedziałek 27 maja w godzinach 9.30-11.30 w pokoju nr 3
  • Konrad Bobiatyński / odwołany dyżur 9 czerwca
  • Jan Burek / 24 maja odwołane zajęcia i dyżur
  • Alicja Kulecka /
    • 26 czerwca 2024 r. w godz.10.00-13.00 w sali A odbędzie się egzamin pisemny dla studentów archiwistyki i zarządzania dokumentacją na studiach I stopnia. Uprzejmie proszę wszystkie osoby, które nie otrzymały jeszcze materiałów dydaktycznych o kontakt pod adresem akulecka@uw.edu.pl
    • 29 maja odwołany dyżur
  • Ryszard Kulesza / egzaminy z historii starożytnej będzie przyjmować od 3 do 6 lipca od godz. 8.30 w s. 101 na Wydziale Historii UW. Na egzaminy obowiązują zapisy mailowe wyłącznie w dniach 29-31 maja 2024 r.
  • Marek Węcowski / 24 maja odwołany dyżur

 

 

  • W związku z objazdami odwołane są zajęcia i dyżury następujących osób w podanych niżej terminach:
    • Maria Antosik-Piela – 15-18 kwietnia, 12-16 maja
    • Karol Banach – 14-16 maja
    • Jan Błachnio – 3-7 czerwca
    • Julia Borczyńska – 14-16 maja
    • Błażej Brzostek – 3-7 czerwca
    • Kacper Bylinka – 14-16 maja
    • Grzegorz Garbuz – 3-7 czerwca
    • Michał Gniadek-Zieliński – 14-16 maja
    • Marek Janicki – 14-16 maja
    • Cezary Jasiński – 14-16 maja
    • Urszula Kosińska – 3-7 czerwca
    • Natalia Królikowska-Jedlińska – 3-7 czerwca
    • Krzysztof Kuczyński – 3-7 czerwca
    • Aleksandra Kuligowska – 14-16 maja
    • Elżbieta Kwiecińska – 14-16 maja
    • Artur Markowski – 12-16 maja
    • Alina Molisak – 15-18 kwietnia
    • Łukasz Niesiołowski–Spano’ – 14-16 maja
    • Igor Niewiadomski – 14-16 maja
    • Piotr Okniński – 14-16 maja
    • Marcin Pauk – 14-16 maja
    • Przemysław Pazik – 14-16 maja
    • Aneta Pieniądz – 3-7 czerwca
    • Aleksander Popielarz – 3-7 czerwca
    • Jan Siwoń – 14-16 maja
    • Kalina Słaboszowska – 3-7 czerwca
    • Maciej Stachowicz – 14-16 maja
    • Katarzyna Szarla – 14-16 maja
    • Rafał Waszczuk – 14-16 maja
    • Karolina Wyszyńska – 3-7 czerwca
    • Paweł Żmudzki – 14-16 maja, 3-7 czerwca

 

STUDENCI NA STUDIACH ZAOCZNYCH
  • Budynek Wydziału Historii 22 czerwca będzie czynny w godz. 9:00-14:00 (lektorium godz. 9:00-13:45) oraz 6 lipca w godz. 8:00-17:00.
  • Studia zaoczne, I stopień I rok: zajęcia stacjonarne Historia starożytna ziem polskich odbędą się 18 maja w godz. 15.15-16.45 w sali 17, zaś ostatni obchód po Warszawie będzie miał miejsce 8 czerwca w godz. 15.15-18.30.
  • Egzaminy z historii starożytnej prof. Ryszard Kulesza będzie przyjmować od 3 do 6 lipca od godz. 8.30 w s. 101 na Wydziale Historii UW. Na egzaminy obowiązują zapisy mailowe wyłącznie w dniach 29-31 maja 2024 r.
  • Zaoczni, I stopień: zaliczenie wykładów historycznych (e-learning) odbędzie się:
    • 20 kwietnia o godz. 18.45 w sali 17 (historia nowożytna)
    • 18 maja o godz. 18.45 w sali 17 (XX wiek)
STUDENTS OF HISTORY OF ANCIENT MEDITERANNIEN CIVILISATION
  • The class “Women in Ancient Greece” is cancelled today (8 April) because of the lecturer’s health issues. Dr Frank will hold an extra meeting on a day chosen together with the group / Zajęcia dr Frank “Women in Ancient Greece” są w dniu dzisiejszym (8 kwietnia) odwołane z powodu choroby prowadzącej. Zajęcia będą odrobione w dogodnym dla grupy terminie.

 

 


Dyżury w semestrze letnim 2023/2024

 

pogrubienia nazwisk oznaczają potwierdzone przez pracownika terminy w semestrze letnim 2023/2024)

 

MARIA ANTOSIK-PIELA /  czwartki, godz. 11.30-12.30, pok. 11 po umówieniu się mailowo

AGNIESZKA BARTOSZEWICZ / poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 22/23

JAN BŁACHNIO / piątki, godz. 9.30-11.30, pok. 3

KATARZYNA BŁACHOWSKA / poniedziałki, godz. 13.30-14.30, pok. 25

KONRAD BOBIATYŃSKI / czwartki, godz. 14.00-14.45, pok. 113/114 lub online po umówieniu się mailowo

BŁAŻEJ BRZOSTEK / spotkanie po umówieniu się mailowo

AGNIESZKA BUDZYŃSKA-DACA / zajęcia “Retoryka praktyczna” / poniedziałki, godz. 12.00 -13.00, Wydział Polonistyki, p. 52, 3 piętro

JAN BUREK / piątki, godz. 10.30-11.30, pok. 123

IGOR CHABROWSKI / czwartki, godz. 12.00-13.00

JOLANTA CHOIŃSKA-MIKA  / poniedziałki, godz. 14.00-15.00  pok. 114 lub 115 po umówieniu się mailowo

JAROSŁAW CZUBATY / czwartki, godz. 12.15-13.00, pok. 112

JANUSZ DOBIESZEWSKI / zajęcia “Nauki humanistyczne – filozofia” / środy, godz. 13.30 – 15.00, sala 302, Wydział Filozofii

KAROLINA FRANK / poniedziałki, godz. 15.30-16.30, pok. C  po umówieniu się mailowo

BEATA GŁADOWSKA / zajęcia z łaciny / czwartki, godz. 15.00-16.30, Instytut Filologii Klasycznej UW, s. 110

AUGUST GRABSKI / poniedziałki, godz. 15.00-15.40, pok. nr 11

REGINA GROMACKA / piątki, godz.  15.00-16.00, pok. 11, po umówieniu się mailowo

AGNIESZKA JANIAK-JASIŃSKA / wtorki, w godz. 14.00-15.00 pok. 24

URSZULA JANICKA / poniedziałki, godz. 13.30-14.30, pok. 102

MAREK JANICKI / piątki, godz. 14.00-15.30, pok. 22-23

PAWEŁ JANISZEWSKI / środy, godz. 8.00- 9.30 po umówieniu się mailowo

DOBROCHNA KAŁWA / piątki, godz. 13.00-14.00 po umówieniu się mailowo

TOMASZ KISIEL / zajęcia “Polska i świat po 1989 r.” / czwartki, godz. 15.00.-16.30, pok. 122

TOMASZ KIZWALTER / wtorki, godz. 13.00-14.00, pok. 111/112 po umówieniu się mailowo 

MICHAŁ KOPCZYŃSKI / urlop naukowy, spotkania online po umówieniu się mailowo

JACEK KORDEL / czwartki, godz. 18.30 – 19.15  po umówieniu się mailowo

URSZULA KOSIŃSKA / wtorki, godz. 13.30-14.30, pok. 113/114

MAGDALENA KOZŁOWSKA / wtorki, godz. 13.15-14.15 po umówieniu się mailowo 

ŁUKASZ KOŻUCHOWSKI / zajęcia “Jak badać historię chłopów w XIX wieku” / spotkanie po umówieniu się mailowo

PIOTR KROLL / czwartki, godz. 12.00-13.00 , pok. 25

NATALIA KRÓLIKOWSKA-JEDLIŃSKA / urlop naukowy

ŁUKASZ KRZYŻANOWSKI / poniedziałki, godz. 14.00-15.00, pok. 122 po umówieniu się mailowo

ALICJA KULECKA / środy, godz. 11.30-13.00, pok. 25 

RYSZARD KULESZA / spotkania stacjonarne lub online po umówieniu się mailowo

ALEKSANDRA KULIGOWSKA / poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 22/23

MATEUSZ KUSIO / poniedziałki, godz. 10.00-11.30, pok. 102

ELŻBIETA KWIECIŃSKA / środy, godz. 16.45-17.45 pok. 111/112 po umówieniu się mailowo

JAN LASKOWSKI / zajęcia “łacina II semestr” i “translatorium z łaciny klasycznej” / poniedziałki, godz. 9.45-11.15 w Instytucie Filologii Klasycznej, pok. 112

MICHAŁ LEŚNIEWSKI / środy, godz. 13.30-14.30, pok. 124

BARBARA ŁOCHOWSKA / piątki w godz. 10:15-11:15, pok. 25 po umówieniu się mailowo

PIOTR M. MAJEWSKI / poniedziałki, godz. 13.00-13.45, pok. 123 po umówieniu się mailowo

ARTUR MARKOWSKI /  środy, godz. 13.00-14.00, pok. 111/112

ANNA MICHAŁOWSKA-MYCIELSKA / urlop naukowy

MONIKA MIKUŁA / zajęcia “Łacina II semestr” / wtorki, godz. 15.00-16.30, Instytut Filologii Klasycznej UW, Krakowskie Przedmieście 1, II piętro, p. 112

ALINA MOLISAK  / kursy na judaistyce, piątki,  godz. 12.00-13.00, Wydział Polonistyki,  pok. 20

MACIEJ MYCIELSKI / urlop naukowy

GRZEGORZ MYŚLIWSKI / środy, godz. 13.45-14.45, pok. 103

MIROSŁAW NAGIELSKI / czwartki, godz. 13.00-15.00, pok. 115

ŁUKASZ NIESIOŁOWSKI-SPANÓ /  wtorki, godz. 12.00-13.00, pok. 18 po umówieniu się mailowo: dziekanat.wh@uw.edu.pl

PAWEŁ NOWAKOWSKI / poniedziałki, godz. 9.45-11.15, pok. G, IV piętro

PIOTR OKNIŃSKI /  czwartki, godz. 10.00-13.00, pok. 3

ALEKSANDRA ONISZCZUK / urlop macierzyński

GRZEGORZ PAC / piątki, godz. 12.15-13.00, pok. 103 po umówieniu się mailowo

MAREK PAWEŁCZAK / wtorki, godz. 15.00-16.30, pok. 111

PRZEMYSŁAW PAZIK / środy, godz. 14.45-15.30 w sali 123

ANETA PIENIĄDZ / czwartki, godz. 11.30-13.30, pok. 3 po umówieniu się mailowo

PIOTR PODEMSKI / zajęcia “Translatorium z języka angielskiego”, po umówieniu się mailowo

MONIKA POLIT /  poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 11

ANNA POMIERNY-WĄSIŃSKA / poniedziałki, godz. 13.30-14.30, pok. 104 po umówieniu się mailowo

AGNIESZKA PRZEWŁOKA / zajęcia “Academic Writing”, wtorki 12.00 – 13.00 CNJO, pok. 37

MACIEJ PTASZYŃSKI / poniedziałki, godz. 15.30-16.30, pok. 113 po umówieniu się mailowo

MICHAŁ RASTASZAŃSKI /  wtorki, godz. 18.30-20.00

TADEUSZ P. RUTKOWSKI / środy, godz. 13.00-14.00, pok. 124

JACEK RZEPKA / wtorki, godz. 14.00 – 15.00, pok. 102

JOLANTA SIKORSKA-KULESZA / poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 22 

PAWEŁ SKIBIŃSKI / piątki, godz. 13.30-15.00, pok. 123

AGNIESZKA STACHOWICZ-GARSTKA / zajęcia “łacina II”,  poniedziałki, godz. 11.30 – 13.00, IFK, sala 116

KRYSTYNA STEBNICKA / urlop naukowy

AGNIESZKA STECKO-ŻUKOWSKA / zajęcia “Nauki humanistyczne – antropologia kultury” / poniedziałki, godz. 11.30-13.00 w Zakładzie Kultury Współczesnej IKP

MAREK STĘPIEŃ / piątki, godz. 9.00-9.45, s. 102 oraz niedziele zjazdowe, godz. 9.00-9.45, s. 102

JERZY SZAFRANOWSKI / piątki, 14.00-15.00 pok. 103, po umówieniu się mailowo

GRAŻYNA SZELĄGOWSKA / wyłącznie online po umówieniu się mailowo

PIOTR SZLANTA / urlop naukowy

PIOTR UGNIEWSKI / spotkanie po umówieniu się mailowo

BARBARA WAGNER / czwartki, godz. 16.00-16.45, pok. 25 po umówieniu się mailowo

KATARZYNA WAGNER / soboty zjazdowe, godz. 10.00-12.00, pok. 3 

RAFAŁ WASZCZUK / środy, godz. 11.30-13.00, pok. 113/114

MAREK WĘCOWSKI / piątki, godz. 13.00-14.00, pok. 101/102

PIOTR WĘCOWSKI / urlop naukowy

ROBERT WIŚNIEWSKI /  czwartki, godz. 9.45-11.15, pok. 102

MACIEJ WOJTYŃSKI / wtorki, godz. 8.45-9.45, pok. 25

ALEKSANDER WOLICKI / czwartki, godz. 15.30-16.30, pok. 102

MARCIN ZAREMBA / wtorki, godz. 14.00-15.00, pok. 122

MARZENA ZAWANOWSKA / zwolnienie lekarskie

MAGDALENA ZAWISŁAWSKA / zajęcia Kultura języka polskiego / środy, godz. 13.15-14.45, pok. 36 na Wydziale Polonistyki

ADAM ZIÓŁKOWSKI / piątki, godz. 8.30–9.30, pok. 101/102 

PAWEŁ ŻMUDZKI / czwartki, godz. 16.30-17.30, pok. 22