Przestrzeń wyciszenia dla studentów w spektrum autyzmu

Szanowni Państwo,

w porozumieniu z wydziałowym tutorem, wspierającym studentów i studentki w spektrum autyzmu informujemy, że osobom, potrzebującym ciszy i spokoju między zajęciami, proponujemy przestrzeń na korytarzu na drugim piętrze, przy Zakładzie Historii XX wieku.

Jest to rozwiązanie tymczasowe. Pracujemy nad tym, by dostosować pokój 205 na ostatnim piętrze do potrzeb studentów/-ek ze spektrum autyzmu.

Jak się dostać do przestrzeni wyciszenia?

Na korytarz przy Zakładzie Historii XX wieku można się dostać:

• przez klatkę schodową, na której znajduje punkt xero Skarabeusz (schodami na II piętro)
  • przez klatkę główną, wówczas należy dostać się na trzecie piętro (windą lub schodami), przejść długi korytarz po prawej stronie od windy i zejść piętro w dół.

Przestrzeń korytarzowa przy Zakładzie została oznakowana apelem do innych studentów i studentek, aby uszanowali to miejsce wyciszenia.