Sympozjum “Starożytny Bliski Wschód i jego dziedzictwo” – CfP

Zapraszamy do udziału w XVII sympozjum naukowym “Starożytny Bliski Wschód i jego dziedzictwo“.

Sympozjum organizowane przez Instytut Historii KUL, Instytut Judaistyki UJ oraz Wydział Historii UW odbędzie się w Kazimierzu Dolnym w dniach 12-13 września 2024 r. (Ośrodek Oświatowo-Szkoleniowy „Arkadia”, ul. Czerniawy 1, Kazimierz Dolny).

Osoby zainteresowane udziałem w sympozjum prosimy o zarejestrowanie się i przesłanie do 15 kwietnia 2024 r. tytułu proponowanego wystąpienia (planowanego na 20 minut) wraz z krótkim abstraktem za pośrednictwem formularza.

Wstępny program sympozjum zostanie opublikowany około 15 maja 2024. Organizatorzy zastrzegają sobie możność doboru referatów ze względu na ograniczony czas trwania sympozjum i liczbę miejsc w ośrodku.

Opłata konferencyjna obejmująca jeden nocleg (12/13 września) oraz pełne wyżywienie uczestników
wynosi:

• 450 zł dla osób będących pracownikami akademickimi;
  • 340 zł dla emerytów oraz osób bez afiliacji;
  • 225 zł dla doktorantów i studentów.

Informacje o sposobie i terminie płatności zostaną przesłane uczestnikom w czerwcu 2024 r. Dla osób chętnych istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu (nocleg 11/12.09) oraz/lub późniejszego pozostania na weekend w „Arkadii” (nocleg 13/14.09 i 14/15.09) na własny koszt (85 zł/os./doba).

W razie dodatkowych pytań, związanych ze sprawami organizacyjnymi, prosimy o kontakt na adres: munnich@kul.pl. Prosimy o wpisywanie tekstu „sympozjum 2024” w tytule wiadomości.

Organizatorzy:
dr hab. Michał Marciak, prof. UJ