Zajęcia z prof. Michaelem G. Müllerem

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy Państwa na specjalne zajęcia z gościem wizytującym na UW, prof. Michaelem G. Müllerem z Uniwersytetu im. Marcina Lutra w Halle i WittenberdzeW semestrze zimowym 2021/2022 prof. Müller poprowadzi następujące zajęcia:
Divided by faith. Politics and religion in 16th century
wykład w języku angielskim
zajęcia w piątki, 11:30-13:00
sala nr 17
początek 15 października
link do USOS-a

Tolerancja w poreformacyjnej Europie, XVI-XVIII w.
ćwiczenia w języku polskim
zajęcia w  środy,  15:00-16:30
sala nr 10
początek 13 października
link do USOS-a
Wszystkich, którzy nie mogą zarejestrować się na zajęcia przez USOS zapraszamy do kontaktu mailowego z doktorem Jackiem Kordelem: jkordel@uw.edu.pl

Zajęcia z prof. Michaelem G. Müllerem są organizowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz przygotowanie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Dofinansowanie programu wynosi ponad 38 mln zł. Więcej informacji na www.zip.uw.edu.pl.