OGŁOSZENIA
Bieżące ogłoszenia
STUDENCI NA STUDIACH DZIENNYCH
- Jan Błachnio / 26 lipca w godz. 9.30-11.30, pok. 3 (dyżur ostatni przed wakacjami). Kolejny dyżur jest zaplanowany na 2 września w godzinach 9:30-11:30 w pokoju numer 3
- Beata Gładowska /dyżury w sesji: 17 czerwca, 12.00-13.00, s. 6, Wydział Polonistyki, 18 czerwca, godz. 15.30-17.30 – s. 110, IFK, 27-28 czerwca godz. 10.00-11.30 – s. 110, IFK; 6 i 9 września, godz. 10.00-11.30, s. 110, IFK
- Dobrochna Kałwa / dyżury w sesji: 6 września godz. 11:00-13:00
- Urszula Kosińska / dyżury w sesji: 3 i 10 września godz. 13.30
- Łukasz Krzyżanowski / dyżur w sesji: 20 sierpnia, godz. 12.00-13.30 po wcześniejszym kontakcie mailowym
- Ryszard Kulesza / egzaminy poprawkowe 12 i 13 września 2024 r. od godz. 8. 30 (s. 101)
- Monika Mikuła / 6 i 13 sierpnia w godz. 13.00-14.00; 10 i 11 września w godz. 13.00-14.30 – Instytut Filologii Klasycznej, s. 112, Krakowskie Przedmieście 1
STUDENCI NA STUDIACH ZAOCZNYCH
STUDENTS OF HISTORY OF ANCIENT MEDITERANNIEN CIVILISATION
Dyżury w semestrze letnim 2023/2024
pogrubienia nazwisk oznaczają potwierdzone przez pracownika terminy w semestrze letnim 2023/2024
MARIA ANTOSIK-PIELA / czwartki, godz. 11.30-12.30, pok. 11 po umówieniu się mailowo
AGNIESZKA BARTOSZEWICZ / poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 22/23
JAN BŁACHNIO / piątki, godz. 9.30-11.30, pok. 3
KATARZYNA BŁACHOWSKA / poniedziałki, godz. 13.30-14.30, pok. 25
KONRAD BOBIATYŃSKI / czwartki, godz. 14.00-14.45, pok. 113/114 lub online po umówieniu się mailowo
BŁAŻEJ BRZOSTEK / spotkanie po umówieniu się mailowo
AGNIESZKA BUDZYŃSKA-DACA / zajęcia “Retoryka praktyczna” / poniedziałki, godz. 12.00 -13.00, Wydział Polonistyki, p. 52, 3 piętro
JAN BUREK / piątki, godz. 10.30-11.30, pok. 123
IGOR CHABROWSKI / czwartki, godz. 12.00-13.00
JOLANTA CHOIŃSKA-MIKA / poniedziałki, godz. 14.00-15.00 pok. 114 lub 115 po umówieniu się mailowo
JAROSŁAW CZUBATY / czwartki, godz. 12.15-13.00, pok. 112
JANUSZ DOBIESZEWSKI / zajęcia “Nauki humanistyczne – filozofia” / środy, godz. 13.30 – 15.00, sala 302, Wydział Filozofii
KAROLINA FRANK / poniedziałki, godz. 15.30-16.30, pok. C po umówieniu się mailowo
BEATA GŁADOWSKA / zajęcia z łaciny / czwartki, godz. 15.00-16.30, Instytut Filologii Klasycznej UW, s. 110
AUGUST GRABSKI / poniedziałki, godz. 15.00-15.40, pok. nr 11
REGINA GROMACKA / piątki, godz. 15.00-16.00, pok. 11, po umówieniu się mailowo
AGNIESZKA JANIAK-JASIŃSKA / wtorki, w godz. 14.00-15.00 pok. 24
URSZULA JANICKA / poniedziałki, godz. 13.30-14.30, pok. 102
MAREK JANICKI / piątki, godz. 14.00-15.30, pok. 22-23
PAWEŁ JANISZEWSKI / środy, godz. 8.00- 9.30 po umówieniu się mailowo
DOBROCHNA KAŁWA / piątki, godz. 13.00-14.00 po umówieniu się mailowo
TOMASZ KISIEL / zajęcia “Polska i świat po 1989 r.” / czwartki, godz. 15.00.-16.30, pok. 122
TOMASZ KIZWALTER / wtorki, godz. 13.00-14.00, pok. 111/112 po umówieniu się mailowo
MICHAŁ KOPCZYŃSKI / urlop naukowy, spotkania online po umówieniu się mailowo
JACEK KORDEL / czwartki, godz. 18.30 – 19.15 po umówieniu się mailowo
URSZULA KOSIŃSKA / wtorki, godz. 13.30-14.30, pok. 113/114
MAGDALENA KOZŁOWSKA / wtorki, godz. 13.15-14.15 po umówieniu się mailowo
ŁUKASZ KOŻUCHOWSKI / zajęcia “Jak badać historię chłopów w XIX wieku” / spotkanie po umówieniu się mailowo
PIOTR KROLL / czwartki, godz. 12.00-13.00 , pok. 25
NATALIA KRÓLIKOWSKA-JEDLIŃSKA / urlop naukowy
ŁUKASZ KRZYŻANOWSKI / poniedziałki, godz. 14.00-15.00, pok. 122 po umówieniu się mailowo
ALICJA KULECKA / środy, godz. 11.30-13.00, pok. 25
RYSZARD KULESZA / spotkania stacjonarne lub online po umówieniu się mailowo
ALEKSANDRA KULIGOWSKA / poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 22/23
MATEUSZ KUSIO / poniedziałki, godz. 10.00-11.30, pok. 102
ELŻBIETA KWIECIŃSKA / środy, godz. 16.45-17.45 pok. 111/112 po umówieniu się mailowo
JAN LASKOWSKI / zajęcia “łacina II semestr” i “translatorium z łaciny klasycznej” / poniedziałki, godz. 9.45-11.15 w Instytucie Filologii Klasycznej, pok. 112
MICHAŁ LEŚNIEWSKI / środy, godz. 13.30-14.30, pok. 124
BARBARA ŁOCHOWSKA / piątki w godz. 10:15-11:15, pok. 25 po umówieniu się mailowo
PIOTR M. MAJEWSKI / poniedziałki, godz. 13.00-13.45, pok. 123 po umówieniu się mailowo
ARTUR MARKOWSKI / środy, godz. 13.00-14.00, pok. 111/112
ANNA MICHAŁOWSKA-MYCIELSKA / urlop naukowy
MONIKA MIKUŁA / zajęcia “Łacina II semestr” / wtorki, godz. 15.00-16.30, Instytut Filologii Klasycznej UW, Krakowskie Przedmieście 1, II piętro, p. 112
ALINA MOLISAK / kursy na judaistyce, piątki, godz. 12.00-13.00, Wydział Polonistyki, pok. 20
MACIEJ MYCIELSKI / urlop naukowy
GRZEGORZ MYŚLIWSKI / środy, godz. 13.45-14.45, pok. 103
MIROSŁAW NAGIELSKI / czwartki, godz. 13.00-15.00, pok. 115
ŁUKASZ NIESIOŁOWSKI-SPANÓ / wtorki, godz. 12.00-13.00, pok. 18 po umówieniu się mailowo: dziekanat.wh@uw.edu.pl
PAWEŁ NOWAKOWSKI / poniedziałki, godz. 9.45-11.15, pok. G, IV piętro
PIOTR OKNIŃSKI / czwartki, godz. 10.00-13.00, pok. 3
ALEKSANDRA ONISZCZUK / urlop macierzyński
GRZEGORZ PAC / piątki, godz. 12.15-13.00, pok. 103 po umówieniu się mailowo
MAREK PAWEŁCZAK / wtorki, godz. 15.00-16.30, pok. 111
PRZEMYSŁAW PAZIK / środy, godz. 14.45-15.30 w sali 123
ANETA PIENIĄDZ / czwartki, godz. 11.30-13.30, pok. 3 po umówieniu się mailowo
PIOTR PODEMSKI / zajęcia “Translatorium z języka angielskiego”, po umówieniu się mailowo
MONIKA POLIT / poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 11
ANNA POMIERNY-WĄSIŃSKA / poniedziałki, godz. 13.30-14.30, pok. 104 po umówieniu się mailowo
AGNIESZKA PRZEWŁOKA / zajęcia “Academic Writing”, wtorki 12.00 – 13.00 CNJO, pok. 37
MACIEJ PTASZYŃSKI / poniedziałki, godz. 15.30-16.30, pok. 113 po umówieniu się mailowo
MICHAŁ RASTASZAŃSKI / wtorki, godz. 18.30-20.00
TADEUSZ P. RUTKOWSKI / środy, godz. 13.00-14.00, pok. 124
JACEK RZEPKA / wtorki, godz. 14.00 – 15.00, pok. 102
JOLANTA SIKORSKA-KULESZA / poniedziałki, godz. 15.00-16.00, pok. 22
PAWEŁ SKIBIŃSKI / piątki, godz. 13.30-15.00, pok. 123
AGNIESZKA STACHOWICZ-GARSTKA / zajęcia “łacina II”, poniedziałki, godz. 11.30 – 13.00, IFK, sala 116
KRYSTYNA STEBNICKA / urlop naukowy
AGNIESZKA STECKO-ŻUKOWSKA / zajęcia “Nauki humanistyczne – antropologia kultury” / poniedziałki, godz. 11.30-13.00 w Zakładzie Kultury Współczesnej IKP
MAREK STĘPIEŃ / piątki, godz. 9.00-9.45, s. 102 oraz niedziele zjazdowe, godz. 9.00-9.45, s. 102
JERZY SZAFRANOWSKI / piątki, 14.00-15.00 pok. 103, po umówieniu się mailowo
GRAŻYNA SZELĄGOWSKA / wyłącznie online po umówieniu się mailowo
PIOTR SZLANTA / urlop naukowy
PIOTR UGNIEWSKI / spotkanie po umówieniu się mailowo
BARBARA WAGNER / czwartki, godz. 16.00-16.45, pok. 25 po umówieniu się mailowo
KATARZYNA WAGNER / soboty zjazdowe, godz. 10.00-12.00, pok. 3
RAFAŁ WASZCZUK / środy, godz. 11.30-13.00, pok. 113/114
MAREK WĘCOWSKI / piątki, godz. 13.00-14.00, pok. 101/102
PIOTR WĘCOWSKI / urlop naukowy
ROBERT WIŚNIEWSKI / czwartki, godz. 9.45-11.15, pok. 102
MACIEJ WOJTYŃSKI / wtorki, godz. 8.45-9.45, pok. 25
ALEKSANDER WOLICKI / czwartki, godz. 15.30-16.30, pok. 102
MARCIN ZAREMBA / wtorki, godz. 14.00-15.00, pok. 122
MARZENA ZAWANOWSKA / zwolnienie lekarskie
MAGDALENA ZAWISŁAWSKA / zajęcia Kultura języka polskiego / środy, godz. 13.15-14.45, pok. 36 na Wydziale Polonistyki
ADAM ZIÓŁKOWSKI / piątki, godz. 8.30–9.30, pok. 101/102
PAWEŁ ŻMUDZKI / czwartki, godz. 16.30-17.30, pok. 22